تاریخ انتشار :پنجشنبه ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۲
کد مطلب : ۲۰۷۲
تعداد نظر۲
جالب است ۰
یک موتر حامل داکتران قول اردوی الفاروق در هرات، مورد حمله افراد مسلح قرار گرفته که در نتیجه 4 طالب کشته و در یک حمله دیگر به یک پاسگاه این گروه، 14 طالب دیگر کشته شده است.
صبح خونین طالبان در هرات؛ 18 تن کشته شدند
صدای افغانستان، هرات: یک موتر حامل داکتران قول اردوی الفاروق در هرات، مورد حمله افراد مسلح قرار گرفته که در نتیجه 4 طالب کشته و در یک حمله دیگر به یک پاسگاه این گروه، 14 طالب دیگر کشته شده است.
منابع محلی امروز پنج‌شنبه، 5 عقرب/ آبان، به خبرگزاری صدای افغانستان می‌گویند که صبح امروز موتر حامل داکتران قول اردوی الفاروق طالبان در منطقه جوی انجیل، شهرستان انجیل، این استان، مورد حمله مسلحانه قرار گرفته که تلفات سنگین
به جا گذاشته است.
گزارش های ابتدایی می رساند که در این حمله 4 طالب کشته شده و 18 تن دیگر زخمی شده اند. به گفته منابع این آمار ابتدایی است و ممکن که رقم تلفات بلند برود.
منابع محلی می‌گویند افراد حمله کننده از داخل یک ریکشا به سمت موتر کاستر حامل کارمندان قول اردوی الفاروق، تیر اندازی کرده اند و تا کنون فرد و یا گروهی مسوولیت این حمله را به دوش نگرفته است.
از سوی دیگر منابع تاید می‌کند که حوالی ساعت 3 بامداد امروز پنج‌شنبه، به یک پاسگاه گروه طالبان در ساحه فرقه شهر هرات، حمله صورت گرفته که در این حمله 14 نیروی طالبان کشته شده است.
باشندگان محل نیز تاید می‌کنند که درگیری میان دو طرف بیشتر از یک ساعت در منطقه فرقه شهر هرات دوام داشت. تا کنون گروهی مسوولیت این حمله را نیز به عهده نگرفته است.
 
https://panjshirnews.com/vdcc.mqia2bqxila82.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دست تان درد نکند. مقاومت در برابر این گروه یک وجیبه دینی و ملی است. اینها کشور را به تباهی میکشانند.
اینا ره ایلا کنید. خودشان خوده میخورن