تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۰
کد مطلب : ۳۴۰۴
جالب است ۰
احمد مسعود، رهبر جبهه مقاومت ملی در تازه‌ترین سخنان خود هشدار داده است که افغانستان یکبار دیگر به مرکز آموزش گروه‌های تروریستی مبدل شده است. 
رهبر جبهه مقاومت ملی: افغانستان به مرکز آموزش تروریسم مبدل شده است
صدای افغانستان، کابل: احمد مسعود، رهبر جبهه مقاومت ملی در تازه‌ترین سخنان خود هشدار داده است که افغانستان یکبار دیگر به مرکز آموزش گروه‌های تروریستی مبدل شده است. 
رهبر جبهه مقاومت ملی امروز (دوشنبه، ۱۰ میزان) در گفت‌وگو با تلویزیون «ال‌سی‌ال» گفته است که با بررسی وضعیت افغانستان از آینده این کشور نگران است. 
او اظهار کرده است: «با بررسی وضعیت افغانستان طی دوسال سلطه گروه طالبان، بطور جدی نگران هستم و از آینده خطربار که در پیش است هراس دارم.» 
احمد مسعود در ادامه اضافه کرده است: «من نگران عواقب بد که در دراز مدت برای سرزمینم و مردمم تحت سیطره گروه طالبان پیش میاید هستم.» 
رهبر جبهه مقاومت ملی یکبار دیگر برای جهان هشدار داده است که اگر به اوضاع کنونی افغانستان توجه صورت نگیرد عواقب ناگوار نه تنها به این کشور و کشورهای منطقه بلکه برای تمام کشور های جهان خواهد داشت. 
آقای مسعود در حالی برذای جهان از خطر رشد تروریسم در افغانستان هشدار می‌دهد که چندین دهه قبل از امروز پدر احمد مسعود، فرمانده احمد شاه مسعود، فرمانده کُل مقاومت و وزیر دفاع وقت نیز جهان را از خطر تروریزم آگاه ساخته بود. 
جهان اما صدای او در آن زمان گوش نداد و منجر به حملات یازدهم سپتامبر در آمریکا گردید. 
اکنون احمد مسعود فرزند وی و رهبر جبهه مقاومت ملی یک‌بار دیگر جهان را از خطر تروریزم در سطح منطقه و فرامنطقه‌ آگاه می‌سازد‌.
 
https://panjshirnews.com/vdcc.xq1a2bq00la82.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین